Cheap flights Путешествия » Власники сільських садиб та туркомплексів Закарпаття провели свій семінар

Власники сільських садиб та туркомплексів Закарпаття провели свій семінар

Захід проводився за підтримки проекту «Карпатський туристичний шлях» Програми транскордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

В смт. Жденієво, Воловецькогорайону 16-17 травня 2013 року для субєктів туристичних послуг був проведений дводенний семінар захід на тему:»Позиціонування та брендинг в туризмі».

Захід проводився з метою покращення рівня просування туристичних продуктів та послуг в рамках транскордонного співробітництва та сприяння розвитоку місцевих та транскордонних туристичних продуктів та послуг.

До участі у навчальній програмі проекту долучилися суб’єкти туристиних послуг (власники сільських садиб, туристичних комплексів Воловеччини, Міжгір’я, Колочави та Перечинщини), які зацікавлені у розвитку транскордонного туризму, підвищення привабливості регіональної туристичної індустрії. До участі у заходів були запрошені також мери селищних рад, представники відділів туризму районів, які відповідальні за розвиток регіональних та місцевих туристичних ініціатив.

Захід проводився за підтримки проекту «Карпатський туристичний шлях» Програми транскордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013, який виконується Комунальним підприємством «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради у партнерстві із Агентством підтримки регіонального розвитку м. Кошіце, Громадською організація «Фундація регіональних туристських ініціатив «Турєвроцентр» та Агентством сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА».

Турінформ Закарпаття


Нет комментариев на "Власники сільських садиб та туркомплексів Закарпаття провели свій семінар"

Нет комментариев.

Оставить комментарий

Имя : 
Почта : 
Сайт : 
Комментарий: