Cheap flights Путешествия » Вийшов свіжий номер «Вісника Турінформу» Закарпаття

Вийшов свіжий номер «Вісника Турінформу» Закарпаття

Вісник Турінформу Тижневик, 176 (228)

Вісник Турінформу Тижневик: «ТУРИСТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК ЗАКАРПАТТЯ», 176 (228), 7 травня — 14 травня, весна 2012.

Новини
(конференції, семінари, круглі столи, повідомлення):

1. «ЄвроКарпати — 2012″ відкрили весняно — літній сезон фестивалів на Закарпатті

У с. Дубки Ужгородського районурозпочався ІІІ фестиваль «ЄвроКарпати-2012″. «Єврокарпати» позиціонують як «фестиваль фестивалів», оскільки захід презентує можливості регіону в цілому.
На ньому зустрілися представники різних напрямків, більшість учасників майже 300 фестивалів, що проводяться на Закарпатті щорічно, а також власники туристичних об’єктів та атракцій. Усі вони мали змогу познайомитися між собою та із екскурсоводами, які допомагають туристам спланувати свою подорож. Відтак, усі учасники туристичної галузі знатимуть один одного і зможуть працювати системно.

Було представлено сирний, медовий, гастрономічний та інші туристичні шляхи Закарпаття.

Заступник начальника головного управління начальник управління з питань європейської інтеграції та туризму і курортів Закарпатської ОДА Олександр Марченко відзначив, що це вже третій фестиваль «Єврокарпати». «Цей рік дуже цікавий для туризму, тому хочемо продемонструвати той туристичний продукт, який підготували до Євро-2012, показати все нове, що є на Закарпатті», — сказав посадовець.

Олександр Ледида, губернатор Закарпаття, відкриваючи фестиваль, розповів: «З кожним роком в нашій області з’являється все більше туристично-рекреаційних комплексів, туристичних шляхів для гостей нашого краю. Закарпаття готове до прийому гостей і туристів, а такі фестивалі спонукають до того, щоб на ще вищий ступінь підняти туристичний потенціал області».

Заступник голови Закарпатської обласної радиАндрій Сербайлонаголосив, що туризм і рекреація є пріоритетними для Закарпаття. «Тому на одній із сесій облради була затверджена комплексна програма розвитку туризму і рекреації, у рамках якої, зокрема, передбачено і проведення таких фестивалів, — каже А. Сербайло. — Єврокарпати-2012 фактично відкриває серію фестивалів, які протягом весни, літа і осені відбуватимуться для закарпатців та гостей краю».

Лариса Чепурда, завідувач кафедри управління розвитком туризму Черкаського державного університету розповіла, що Центральна Україна бере приклад із фестивального Закарпаття. Так, на Черкащині уже провели фестиваль сала, планують і фестиваль козацького куліша з нагоди 500-річчя Чигиринщини.

Завідувач кафедри туризму УжНУФедір Шандор знайомив між собою учасників туристичного ринку, які зібралися на фестивалі, а це організатори свят, «середньовічні лицарі» (члени клубу реконструкції), винороби, виробники м’яса, молока, сиру, леквару, представники туристично-інформаційного центру Закарпаття, школи гірських лиж, екскурсоводи та багато інших.

Олександр Коваль, керівник Турінфоцентру Закарпаття зазначив, що цього року закарпатський туризм матиме нові акценти, зокрема, тематичність. Фахівці працюватимуть над тим, щоб цілий рік туристу було цікаво проводити час на Закарпатті. Для цього і тематичні тури, й інші різноманітні цікавинки. «Туристів приваблює те, що вони можуть, наприклад, власними руками робити вино, на фестивалях можуть не тільки купувати готову продукцію, а й долучатися до її виробництва. Так, найближчий фестиваль (баношу) запропонує усім ткати, я сам цього ніколи не робив, тому із задоволенням поїду до Костилівки», — каже О. Коваль.

Також, за його словами, закарпатський туризм від інших регіонів вирізняє те, що розвивається я він системно, залучаючи усі райони, а не лише обласний центр.

Особливу увагу на фестивалі привертали роботи вихованців Закарпатського Палацу дітей та юнацтва — макети, виконані у рамках краєзнавчої програми «Збережіть скарби рідного краю». «Це історикоетнографічне макетування та відтворення за його допомогою побуту мешканців єврокарпатського регіону. Цими виробами ми пропагуємо цікаві місця Закарпаття, можливо, коли люди побачать макети, то захочуть відвідати і зображені на них місця, — розповіла директор Падіюну Світлана Ганущина. — Крім того, макети знайомлять з історією Закарпаття. Адже виготовлено макети церков і замків краю. Багато з них уже зруйновані і відтворені нашими вихованцями за історичними описами та архівними матеріалами».

2. На фесті «ЄвроКарпати 2012″ презентували авторську цукерку «Шкварка у шоколаді»

4 травня в урочищі «Дубки» відбувся щорічний туристично-інформаційний ярмарок «Євро Карпати 2012″, на якому спілкувалися, обмінювалися досвідом, домовлялися про співпрацю всі причетні до туристичної галузі Закарпаття.

Ресторатори, готельєри, фермери, митці розташувалися під Ужгородом на лоні природи і влаштували потужний обмін досвідом та презентацію своїх досягнень. Так, наприклад, фермер з села Ботар Павло Тізеш, відомий своїми авторськими еко-лекварами, натуральними соками та сиропами, а такоє свинями особливої породи «Монголиця» цього разу презентував… цукерку.
Цукерка, створена у співпраці з відомим шоколадьє Валентином Штефаньо, стала ексклюзивною родзинкою дегустаційного залу пана Павла, який діє у його селі. На фесті ж скуштувати цукерку могли всі охочі.

3. У вівторок в Ужгороді покажуть найкращі короткометражки зі всього світу

8 травня в Ужгороді стартує серія всеукраїнських показів стрічок, які були представлені на Першому Київському Міжнародному фестивалі короткометражних фільмів 20-22 квітня у столиці.

В обласному центрі Закарпаття будуть презентовані найкращі роботи режисерів з Аргентини, Франції, Словаччини, Бразилії, Великобританії, Швейцарії, України тощо. Ужгородці також побачать анімаційну стрічку угорського режисера Германа Арпада «Пробач», що виборола гран-прі фестивалю.

Як зазначив директор першого Київського Міжнародного фестивалю короткометражного кіно Кирило Марікуца, для нього надзвичайно важливим було ознайомити місцевого глядача з найкращими доробками сучасних кіномитців.

«Оргкомітет фестивалю вирішив не обмежуватися суто столичною аудиторією і дати змогу кіноманам з інших регіонів переглянути фестивальні роботи. Починається серія всеукраїнських показів з Ужгорода, а вже на найближчий час також заплановані перегляди у Львові, Харкові, Херсоні та в Києві».

Примітно, що ужгородці двічі відзначилися на цьогорічному фестивалі, зокрема режисер Олег Варфоломеєв представив картину «Ілюзія щастя», а журналіст Олексій Уманський влаштував прем’єру проекту «Ні_моє кіно».

Перегляд фестивальних стрічок відбудеться 8 травня, о 19:00 в театрі ляльок «Бавка».

4. Народні пісні з усієї України заспівають на закарпатському фестивалі

На Закарпатті пройде щорічний Всеукраїнський фестиваль «Веселка над Тисою».

У вівторок, 8 травня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція організаторів щорічного Всеукраїнського фестивалю сучасної та народної пісні «Веселка над Тисою», який незабаром відбудеться на Тячівщині.

Детальніше про подію та учасників свята розкажуть: директор фестивалю «Веселка над Тисою»Іван Пилипець та начальник відділу культури Тячівської РДА Василь Гудак.

5. На фестивалі «Угочанська лоза» виноробам дарували газонокосарки

Учора, 6 травня, завершився традиційний щорічний ІХ фестиваль виноградарів — виноробів «Угочанська лоза».

Урочиста театралізована хода центральними вулицями древнього міста пройшла до парку Перені, де і відбулося основне дійство. Захід включав у себе виступ колективу заслуженого академічного Закарпатського народного хору, концертну програму в амфітеатрі парку Перені, виставкові «сільські двори», виставку-продаж виноробної продукції, творів народних умільців, конкурси, розваги.

Кращі виноградарі Виноградівщини, які виставили своє вино для оцінки дегустаційної комісії, відзначені грамотами фестивалю та цінними подарунками. Цього року, як і в попередні роки, проводився конкурс на кращий «сільський двір». Отож, перше місце отримав двір Неветленфолівської сільської ради, друге — Сасівської, третє — Чепівської. У якості подарунка їм вручили грошові винагороди. Виробникам найсмачнішого вина вручали газонокосарки та іншу техніку.

Усі, хто завітав на фестиваль, мали змогу ознайомитись із побутом та культурою місцевого населення, скуштувати національні страви та відчути гостинну атмосферу Виноградівського фестивалю.

Свято відвідали перший заступник голови Закарпатської ОДА, депутат обласної ради Іван Бушко, голова облради Іван Балога, керівники ряду міст і районів Закарпаття, сусідніх областей, делегації міста Егера (Угорщина), Словаччини, Румунії, Польщі, керівники консульських установ Угорщини в Берегові та Ужгороді, Словаччини в Ужгороді, — повідомили у Виноградівській РДА.

6. Ужгород вперше приєднається до Всеукраїнського велопараду без кордонів

Ужгород вперше приєднається до третього Всеукраїнського велопараду без кордонів, який відбудеться 12 травня.

До участі у велопараді запрошуються ужгородські велосипедисти у святковому або повсякденному одязі — лише не в спортивному.

Мета Велопараду без кордонів — показати, що велосипед — вид транспорту, на якому зручно і швидко можна доїхати на роботу або на вечірку, і який є повноцінною альтернативою приватним авто. На велосипеді можна виглядати вишукано та елегантно.

Дівчатам пропонуємо вдягати спідниці, сукні, шалики, капелюшки, туфлі на підборах. До свого двоколісного транспорту можна прикручувати на кермо кошики, ведмедиків та живі квіти.

Поради для хлопців — будь-який не спортивний одяг, але краще, щоб це був одяг, у якому можна ходити на роботу чи у справах.

Зустріч учасників на Театральній площі. Початок збору 10.45.

Маршрут велопараду: Театральна площа — Набережна Незалежності — заїзд на Транспортний міст — Проспект Свободи — Площа Соборності — вул. Швабська — площі Ш. Петефі — Пішохідний міст — Театральна площа. (маршрут може уточнюватися).

Після Велопараду можна піти на каву з тістечками та попросити адміністрацію закладів про встановлення велосипедних парковок, якщо такої там нема.

Якщо ви хочете допомогти в організації велопараду — звертатися до Лемак Тетяни, 097 963 89 81 або 050 714 70 70. lemak.tetiana.33@gmail.com.

7. Ужгород готується почути і побачити Бейлу Бартока

Услід за гастролями угорського національного філармонічного оркестру в Ужгороді оселиться міні-скульптура композитора Бартока.
Як вже повідомляв Заголовок, національний філармонічний оркестр Угорщини у понеділок, 7 травня, дасть єдиний концерт в Ужгороді. Гастролі пройдуть у рамках закордонного турне оркестру а до України оркестр приїздить на запрошення Генерального консульства Угорщини в Ужгороді. Музиканти відвідають з концертом усього три міста — Кошіце (6 травня), Ужгород (7 травня) та Львів (10 травня) і в кожному місті гратимуть єдиний концерт з трьох частин. Подаємо подробиці цього турне.

Концерт буде особливий, адже музиканти гратимуть два оперні твори, які просто не входять в амплуа окрестру і тому ще жодного разу не гралися. Як повідомили Заголовку керівник Будапештського національного філармонічного орекстру Гейза Ковач та диригент Золтан Кочіш (на центральному фото), публіка почує твори угорських композиторів Бейли Бартока («Concerto»), Золтана Кодаї («Танці з Галанти») та спеціально для українського слухача оркестр гратиме «Карпатський концерт» лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, народного артиста України Мирослава Скорика. Цим твором музиканти розпочнуть концерт. Особливістю концертів оркестру є те, що в кожній країні вони виконують твори рідних публіці композиторів. У Кошіце поряд із музикою Бартока та Кодаї оркестр гратиме твір словацького композитора Яна Ціккера.
До речі, твори для концертів колектив філармонічного оркестру вибирає дуже ретельно. Бейла Барток, композитор та піаніст, найбільш відомий як фольклорист, який, проводячи безмежну кількість часу серед простих людей, зібрав грандіозну колекцію угорської народної музики. Саме завдяки цій колекції нині угорські пісні і мелодії танців є доступними для нас. Єднання народу в музиці та завдяки музиці є, мабуть, головним мотивом гастролів Національного філармонічного оркестру Угорщини, який має добросусідські відносини з Віднем, Загребом, Бухарестом. Своєю музикою оркестр стирає кордони, показуючи, що серед простих людей міжнаціональних конфліктів немає, і угорці, де б вони не жили, залишаються в серці своєї батьківщини.
Окрім того, для закарпатського слухача Бейла Барток є далеко не чужим, адже його дитинство пройшло саме тут, на Виноградівщині. 1 травня цього року минуло 120 років з часу, як талановитий 11-річний Барток вперше виступив на концерті в нинішній угорській школі м.Виноградова. Саме там музиканти побачили у хлопцеві неабиякий музичний талант і порадили батькам везти його навчатися до Будапешту.
Бажаючи увічнити славу угорського композитора, піаніста, диригента та фольклориста і розповісти про дотичність нашого краю до долі Бейли Бартока скульптор Михайло Колодко взявся створити міні-скульптуру композитора-фольклориста. Михайло уже представив ескіз міні-статуї угорського композитора. Поки що готова тільки пластилінова версія скульптури: маленький, але цілком серйозний Бейла Барток сидить, тримаючи у руках фонограф Едісона, завдяки якому він свого часу зміг записати безліч угорських народних пісень.
Диригент оркестру, піаніст, музикант зі світовим ім’ям Золтан Кочіш, має закарпатське коріння — його рідні живуть у Берегові, хоча відвідати їх маестро вже давно не має часу. Будучи мега-зіркою у світі симфонічної музики, Золтан Кочіш дуже велику частину своїх творчих зусиль спрямовує на благодійність — він є почесним членом Міжнародної служби порятунку дітей. Кожного свого дня народження, 30 травня, диригент організовує концерт, на який квитки завжди дуже дорогі. Гроші з продажу квитків музикант спрямовує на потреби Служби.
Повертаючись до концерту національного філармонічного оркестру Угорщини, то варто сказати, що Карпатський концерт» Скорика музиканти репетирували всього двічі, аби лише зігратися». До того часу кожен уже вивчив досконало свою партію і після пари репетицій на концерті зможе видати живий», свіжий твір, уникнувши механічності та заучування.
Турне, яке власне зініціював директор оркестру Гейза Ковач, обійдеться оркестру в 71 млн форинтів. Цього року уряд Угорщини надав фінансування багатьом оркестрам Угорщини і серед ним також і Національному філармонічному. Однак, як каже пан Ковач, держфінансування займає 70% витрат музикантів, решту ж 30% оркестр повинен заробити самотужки. На гастролі музиканти вирушили трьома автобусами та вантажівкою: близько 100 чоловік (музиканти та техперсонал) везуть ще й інструменти та техніку і цілком припускають виникнення ускланень на митниці.
Побачити і почути зірку симфонічної музики світового рівня можна буде 7 травня о 19.00 у Закарпатському обласному музично-драматичному театрі.
Ну, а бронзовий Бейла Барток, якого, ймовірно, відливатимуть в Угорщині, і дата встановлення його поки не відома, всядеться з часом на перилах набережної. Щоправда для того, аби статуя славетного композитора та фольклориста багато років нагадувала ужгородцям про славну історію краю, слід відреставрувати та закріпити перила, на які заплановано встановити міні-скульптуру.
Як каже автор фігурки, скульптор Михайло Колодко, якщо вдасться відреставрувати перила біля лінгвістичної гімназії в Ужгороді — то Барток оселиться на них. Якщо ж ні — йому шукатимуть інше вдале місце.

Олександр Попович, Zaholovok.com.ua

8. Фестиваль баношу запрошує на встановлення рекорду

На фестивалі «Берлибаський банош», що пройде у неділю 13 травня 2012 року у селі Костилівка, Рахівського району, буде встановлено рекорд Закарпаття у виготовленні домотканого рушника.

Як повідомила співорганізатор фестивалю, сільський голова Костилівки Ольга Вікторівна Сметанюк, на цьогорічному фестивалі баношу, як і позаминулого року, коли було виготовлено найбільшу кількість баношу плануємо встановити новй рекорд — залучити до процесу виготовлення домотканого рушника найбільшу кількість гостей.

Встановлення рекорду відбудеться о 14.00

Адреса:

Закарпатська область, Рахівський район, село Костилівка.

Організаторами дійства є ГО Тиса», Костилівська сільська рада та Центр сталого розвитку громади с. Костилівка.

9. Фестиваль «Червона черешня-2012 на Ужгородщині

Як повідомляє портал «Турінформ Закарпаття», 10 червня 2012 року у селі Пацканьово (Ужгородський район) пройде фестиваль черешні.

У програмі свята виступ музичних колективів, кулінарні змагання. А також «черешневі» види спорту, черешневий ярмарок, майстер-класи.

Довідка «Турінформ Закарпаття» фестиваль «Червона черешня» у селі Пацканьово започатковано у 2012 році.

10. На Закарпатті зацвіла знаменита Долина нрацисів

На Закарпатті услід за цвітінням сакур триває «туристичне паломництво» до Долини нарцисів.

Турфірми пропонують різноманітні тури з відвідинами долини.
Зокрема, планується ексклюзивний тур «Долина нарцисів та Фест «Срібний Татош». Деталі можна дізнатися за цією адресою: http://tourinform.org.ua/tourism-products/eksklyuzyvnyj-tur-dolyna-nartsysiv-ta-fest-sribnyj-tatosh/

Міжнародні новини туризму:
1. Найкращим містом для туристів визнали Лондон

У поточному році рейтинг найкращих для туристів міст вперше очолив Лондон. За рік йому вдалось із восьмого місця переміститись на перше.

Рейтинг був складений за відгуками відвідувачів туристичного порталу TripAdvisor. Його основою є аналіз десятків мільйонів рецензій, залишених мандрівниками по 440 напрямках по всьому світу.

Директор TripAdvisor Емма Шоу зазначає, що столиця Великобританії перебувала в центрі уваги мандрівників протягом останніх декількох років завдяки королівському весіллю, діамантовому ювілею королеви і, звичайно, Олімпіаді.

Це чудове досягнення для міста, яке кілька років тому сприймалося лише як брудне, сіре і дороге.

Нагадаємо, що в 2010 році Лондон не потрапив до трійки лідерів в Британії. Його обійшли Единбург, Брайтон і Йорк.

Найкращі місця для туристів у 2012 році (в дужках вказані минулорічні результати):

1.Лондон (Кейптаун)

2.Нью-Йорк (Сідней)

3.Рим (Мачу-Пікчу)

4.Париж (Париж)

5.Сан-Франциско (Ріо-де-Жанейро)

6.Маракеш (Нью-Йорк)

7.Стамбул (Рим)

8.Барселона (Лондон)

9.Сіемреап (Барселона)

10.Берлін (Гонконг)

2. В ОАЕ з’являться підводні готелі

Підводні готелі «Water Discus Hotel» з’являться в ОАЕ на узбережжях еміратів Абу-Дабі і Дубай.

Угода про роботу над проектом щодо першого з них підписали дубайська суднобудівна компанія Drydocks World і швейцарська експертна компанія BIG Invest Consult, повідомляють еміратські ЗМІ.

«Підводні готелі відкриють нові обрії для туристичного і готельного секторів Дубая, а також секторів нерухомості і міського планування. Проект базується на унікальній концепції, націленій на надання неповторних вражень для гостей ОАЕ, а також сприятиме збереженню морської екосистеми», — говориться в заяві Drydocks World.

У документі пояснюється, що проектом підводного готелю передбачене створення Центру захисту підводного світу і реалізація міжнародної природоохоронної програми.

Проект «Water Discus Hotel» запропонований у семи варіантах дизайну, вартість яких оцінюється від 50 млн до 120 млн дол. Технологічною експертизою займеться швейцарська компанія, яка вивчить морське узбережжя уздовж Дубая і Абу-Дабі. В унікальному готелі буде дві частини, що формою являють диск, — підводна і надводна, об’єднані в єдиний комплекс. У першій розташуються бар, дайвінг-центр і панорамна зона для спостереження за підводним світом, у другій — житлові резиденції. Надводна, як передбачається, розташується на десятиметровій висоті над водою. В цілому, на Близькому Сході планується збудувати п’ять готелів мережі «Water Discus Hotel».

Крім того, швейцарській компанії BIG Invest Consult доручена розробка проектів плавучих міст.

3. Водна гірка Insano вже більше 20 років є найвищою у світі

Бразильський парк розваг Beach Park з цілим набором веселих водних атракціонів був збудований ще у 1989 році в місті Форталеза. Тутешня гірка Insano, яка заввишки більше 14-поверхового будинку, ще й досі лишається найвищою у світі.

Цей показник був зафіксований як рекордний багато років тому. Загальна висота гірки становить 41 метр і більша її частина — майже вертикальна. Спуск нею займає не більше 5 секунд, але в цей час людина відчує себе автомобілем, адже зможе розвинути швидкість до 105 км на годину.

Звичайно, враховуючи підвищену небезпеку атракціону, існує ряд заборон на катання. Так, спускатися нею не мають права люди з серцевими захворюваннями і зайвою вагою. Крім того, не пускають сюди і дітей, чий зріст нижче 140 см.

4. На виставці в Лондоні представили вміст жіночих сумочок

У Лондоні проходить незвичайна виставка — на огляд відвідувачів виставлено вміст жіночих сумочок.

Автором перформансу є німецький художник Ханс-Петер Фельдманн, який представив свою виставку у лондонській галереї Serpentine Gallery.

Як повідомляє La Repubblica, серед об’єктів мистецтва виставлені і «6 відкритих сумочок».

Шість жінок, обраних Фельдманном серед подруг і знайомих, погодилися показати вміст своїх сумочок в обмін на квиток на виставку.

Вміст сумочок виставлено в скляних боксах, біля сумочок стоять таблички з описами речей, пише видання.

Нагадаємо, в лютому нинішнього року в Лондоні проходила виставка картин, написаних тваринами. А в минулому році в Лондонській галереї Welcome Collection відбулася виставкапід назвою Бруд: немита історія повсякденності, присвячена ставленню людини до бруду.

Новини готельно-ресторанного бізнесу,
Туристично-рекреаційних закладів

Готель «ГРІНВІЧ»

Розташування: у центрі селища Воловець, 200 м від залізничного вокзалу, поряд з автостанцією, 7 км до гірськолижного витягу. Зручний асфальтований під’їзд. Опис: триповерховий готель на 50 місць.
Харчування: півпансіон (дворазове харчування) — за домовленістю. Українська кухня. Можливе обслуговування в номері. До найближчого ресторану, магазину — 50 м.
Супутникове телебачення. Екскурсії.

Контакти:
Закарпатська область
смт. Воловець
вул. Т. Шевченка, 1 а
Тел.: +38 (050) 948-01-31
+38 (050) 551-57-05

Форельне господарство «ЖДИМИР»

Розташування: у селі Вовчий, 12 км від районного центру міста Свалява, 15 км від траси Київ-Львів-Чоп, 20 км до гірськолижних витягів. Зручний під’їзд — грунтова дорога. Опис: чотири двоповерхові дерев’яні котеджі на 32 місця (в кожному є 2 номери люкс). На облаштованій території — ресторан-колиба (на 70 місць) з альтанками, 18 ставків з фореллю, російська лазня на дровах. Поруч є річка та ліс.
Харчування: сніданок (шведський стіл) включено у вартість. У ресторані-колибі на 70 місць за меню. Українська та європейська кухня. Широкий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв. Ловля та приготування форелі. Дитяче та дієтичне харчування — на замовлення.
Організація та обслуговування бенкетів, урочистих подій, корпоративних вечірок. Супутникове телебачення. Догляд за дітьми. Можна привозити домашніх тварин.
Сервіс за додаткову оплату: російська лазня до 8 осіб з кімнатою відпочинку. Риболовля, екстремальні поїздки в гори на автомобілі ЗИЛ, екскурсії Закарпаттям.

Контакти:
Закарпатська область
Свалявський район
село Вовчий
урочище Ждимир, 2
Тел.: +38 (050) 999-75-36 — директор
+38 (066) 111-79-00 — адміністратор
E-mail: marian82@gmx.net

Фестивалі та атракції:

13 травня — с.Костилівка фольклорне свято «Берлибашський бануш»
19-20 травня — рицарський турнір-фест «Срібний Татош» Чинадієво
29 травня — с.Ділове фольклорне свято «Діловецькі калачі»,

Події та свята:
8 травня — День Червоного Хреста

9 травня — День Перемоги та примирення

Кафедра туризму УжНУ
5 травня — студенти здійснили контрольний об’їзд в рамках ЄВРО-2012

Оголошення та анонси подій:
Фестивалі 2012:
Рахів обласний відкрите свято духової музики, 3-5 червня
10 червня — Пацканьово (Ужгородський район) фестиваль черешні
Ужгород — 24 червня «Парад наречених 2012″
Лисичево — 29-30 червня фестиваль ковалів «Гамора 2012″
Лумшори — 10-13 липня «Студентська республіка 2012″
смт.Ясіня, свято гумору і сатири «Бербениця фіглів», 16-17 липня
Свято «Бичківські голубці», 15-17 липня
м.Рахів районне фольклорне свято «Гуцульська бринзя», 2-4 вересня
с. Лазіщина, свято «Гуцульська ріпа», 11 вересня
с.Кваси, фольклорне свято «Квасівський Ліжник», 18 вересня
19-20 листопада — Ужгород, свято молодого вина «Закарпатське Божоле»

Інформаційний Вісник Туристично-Інформаційного центру Закарпаття:

Видавець: Товариство соціокультурного розвитку «Панонія» (panonia.org.ua) та кафедра туризму Ужгородського Національного Університету (tourism.uz.ua)
Керівник ТІЦ Закарпаття — Коваль О.Д.
Зав.кафедри туризму УжНУ — доц. Шандор Ф.Ф.
E-mail: office@tourinform.org.ua
Internet: http://www.tourinform.org.ua


Нет комментариев на "Вийшов свіжий номер «Вісника Турінформу» Закарпаття"

Нет комментариев.

Оставить комментарий

Имя : 
Почта : 
Сайт : 
Комментарий: