Cheap flights Путешествия » Мальовничі урочища Закарпаття приваблюють юних туристів з усієї України

Мальовничі урочища Закарпаття приваблюють юних туристів з усієї України

Мальовниче урочище Ставліш відоме далеко за межами Закарпаття. Сюди приїжджають туристи з багатьох куточків України та сусідніх країн. Приваблює цей чарівний куточок природи і юних туристів.

Днями тут відбулося відкриття 41-го чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму (напередодні відбувся семінар суддів з питань безпеки проведення цього заходу ). У змаганнях, які проходять з 11 по 16 липня,бере участь 27 команд, у складі кожної з них по 8 хлопців і дівчат. Тут утворилося справжнє наметове містечко, в якому проживає понад 400 осіб. Це представники майже усіх областей України, а також міст Києва та Севастополя.

Святкування розпочалось підняттям прапора під звуки Гімну України. Окрім цього, вперше за історію змагань впровадили підняття стягу чемпіонату.

Із словами вітання до юних туристів звернулися начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Михайло Мотильчак, начальник зовнішньо-економічної інтеграції та туризму облдержадміністрації, президент Закарпатської обласної федерації спортивного туризму Олександр Марченко, голова районної ради Станіслав Сухан, заступник голови райдержадміністрації Юрій Фельцан, начальник відділу освіти РДА Костянтин Хрипта, директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнів молоді Наталія Савченко, директор Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсії і спорту учнівської молоді Володимир Чепа та директор районної станції юних туристів Іван Терпай.

Розважали присутніх своїм співом дитячий зразковий фольклорний ансамбль «Криниченька» керівник Едіта Токар ( Канчій). Присутні на «біс» приймали пісні у їх виконанні, подарували їм бурхливі оплески.

Учасники змагань з пішохідного туризму борються у таких етапах дистанції: «смуга перешкод», » крос-похід» та » змагання у зв’язці».

Річка Іршавка, яка несе свої води із казкових гір, зелені ліси, свіже повітря і цілюща джерельна вода — усе це сприяє змістовному відпочинку. Хлопці і дівчата не лише показують клас із пішохідного туризму, а й гарно проводять час. Уже першого дня святкового настрою додав виступ юних самодіяльних артистів. Під веселі мотиви підтанцьовували гості.

Відрадно зазначити, що на відкритті чемпіонату з пішохідного туризму були також депутати районної ради Іван Клим, Петро Король, Євген Свириденко, Микола Сочка, Іван Завидняк, Костянтин Хрипта.

Іршавська районна рада


Нет комментариев на "Мальовничі урочища Закарпаття приваблюють юних туристів з усієї України"

Нет комментариев.

Оставить комментарий

Имя : 
Почта : 
Сайт : 
Комментарий: